Oświetlenie awaryjne Power LED
Podstawowym elementem oświetlenia awaryjnego jest źródło światła oraz elektronika sterująca wraz z akumulatorem. Firma nLight przygotowała ciekawe rozwiązanie, pozwalające na łatwą budowę oświetlenia awaryjnego LED.
Standardowo w awaryjnych źródłach światła stosuje się świetlówki. Wymagają one skomplikowanej elektroniki sterującej, dużego akumulatora i emitują mało intensywne światło. Firma nLight przygotowała kompletny moduł elektroniczny który umożliwia zbudowanie wydajnego oświetlenia awaryjnego z zastosowaniem Power LED Cree.

Wraz z modułem dostarczana jest wydajna, markowa Power LED Cree, emitująca bardzo intensywne, białe światło. Tego typu LED potrafi oświetlić pomieszczenie o powierzchni 14m2 w sposób wystarczający na bezpieczne poruszanie się, a nawet czytanie pisma. Cały moduł zachowuje przy tym małe wymiary. Parametry wydajnościowe naszego modułu są naprawdę imponujące, w porównaniu do typowych opraw z zastosowaniem świetlówek.

Moduł oświetlenia awaryjnego LED może być dostarczony jako dwa osobne elementy: moduł + Power LED lub jako pojedynczy element: moduł z wbudowaną Power LED (widoczny na zdjęciu). Moduł wystarczy jedynie zamontować w oprawie oświetlenia awaryjnego i to wszystko. Budowa oświetlenia awaryjnego jeszcze nigdy nie była tak łatwa.

Moduł zasilany jest bezpiecznym napięciem 12V. Jest to szczególna zaleta w przypadku systemów pracujących w połączeniu z bateriami słonecznymi lub systemami UPS 12V.

Kompletny moduł składa się z elektroniki sterującej oraz akumulatora. Moduł zawiera wszystkie funkcje jakie powinno spełnić oświetlenie awaryjne:
  • sygnalizacja wizualna: zasilanie - ładowanie - praca z akumulatora
  • przycisk TEST do przełączania się na pracę z akumulatora
  • małe wymiary modułu: 5cm x 6,5cm x 2cm (zawiera akumulator)
  • zasilanie bezpiecznym napięciem 12V
  • okresowe doładowywanie akumulatora
  • czas podtrzymania oświetlenia do 3 godzin
  • zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora
  • łatwy sposób wymiany akumulatora
  • markowy Power LED Cree o światłości do 110 lumenów
Kompletny moduł zawiera w sobie wszystkie elementy niezbędne do budowy wydajnego oświetlenia awaryjnego LED.

Czas podtrzymana do 3 godzin oraz Power LED o jasności do 110 lumenów pozwalają na bezproblemowe oświetlenie pomieszczenia o powierzchni 14m2.

 

 
nLight ** ul. Falskiego 6  02-495 Warszawa **
pulapka@dlasyfu.com Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji niektórych funkcji. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.